| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 1250х880x1540 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 1330х880x1540 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 2,34 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,6 |
| Аспалы сөрелердің тереңдігі, мм | 310/410/510 |
| Төменгі сөренің тереңдігі, мм | 640 |
| Сөреге максималды жүктеме, кг/м2 | 200 |
| Жарықтандыру, Вт | 22 |
| Номиналды қуаты, Вт | 94 |
| Суықты тұтыну, Вт | 1200 |
| Қосылу, мм/мм (сұйық/газ) | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 1500х1050х1675 |
| Таза салмағы, кг | 122 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 94 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 880 мм |
| Биіктігі | 1540 мм |
| Салмақ | 122 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
