| Ұзындығы (бүйірлерімен), мм | 1562 (1684) |
| Тереңдігі, мм | 885 |
| Шкафтың биіктігі (үстіңгі қаптамасымен), мм | 2000 (2210) |
| Пайдалы көлем температурасы,°С | -18...-22 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 1,2 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 4,0 |
| Төменгі сөреде төсеу тереңдігі, мм | 570 |
| Аспалы сөреде қалау тереңдігі, мм | 510 |
| Аспалы сөреге максималды жүктеме, кг/кв.м | 160 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 3,67 |
| Қуатты тұтыну, кВТ*сағ/тәу | 15,6 |
| Салқындатқыш | R290 (пропан) |
| Басқару құрылғысы | электрондық контроллер |
| Еріту | автоматты |
| Климаттық класс | 3 |
| Шудың деңгейі, дБ, артық емес | 59 |
| Таза салмағы, кг | 238 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Шудың максималды деңгейі | 59 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Суық өнімділік | 3.67 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1562 мм |
| Ені | 885 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Салмақ | 238 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
