Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 394
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 4,2+3,4
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 4,2
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 1,66
Салқындату түрі - Статикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Еріту қуаты, Вт - 3600
Кернеу, В - 380
Номиналды ток, А - 3,0
Таза, кг артық емес - 520
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 1980 мм |
| Биіктігі | 1110 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
