Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 394
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 1,5
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 1,5
Салқындату түрі - Статикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 2,06
Таза, кг артық емес - 270
Салқындату сыйымдылығы, Вт - 560
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1980 мм |
| Ені | 1060 мм |
| Биіктігі | 1110 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
