Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 350
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 0,95
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,35
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 3,7
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 10,3
Таза, кг артық емес - 140
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Корпустың түсі | Көк |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1310 мм |
| Ені | 920 мм |
| Биіктігі | 980 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 296 041,77 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
