Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 205
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 1,94
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,4
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Кернеу, В - 220 В
Номиналды ток, А - 7,1
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 44,6
Таза, кг артық емес - 410
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2545 мм |
| Ені | 1015 мм |
| Биіктігі | 995 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 508 851 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
