Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 205
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 0,97
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 0,97
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,2
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Кернеу, В - 220 В
Номиналды ток, А - 7,1
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 22,3
Таза, кг артық емес - 210
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1345 мм |
| Ені | 1015 мм |
| Биіктігі | 995 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 396 783 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
