Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 1,2
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 1,2
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 3,9
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 5
Таза, кг артық емес - 115
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 1016 мм |
| Биіктігі | 930 мм |
| Салмақ | 115 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 868 577 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
