Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 1,06
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,97
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 3,7
Таза, кг артық емес - 100
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1280 мм |
| Ені | 1130 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Салмақ | 100 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 485 022,42 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
