Қоршаған ортаның температурасы +12...+30
Орналастыру тереңдігі - 570
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 1,7
Салқындату түрі - Статикалық
Еріту тәсілі - ыстық газбен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 4,7
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 40
Таза, кг артық емес - 165
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 165 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 303 831 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
