Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 300
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 3,3
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,97
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Еріту қуаты, Вт - 3382
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 3,13
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 7,8
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 3000x1700x1100
Брутто, кг артық емес - 400+130 (қондырма)
Салқындату сыйымдылығы, Вт - 1640
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 1575 мм |
| Биіктігі | 880 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
