Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 280
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 2
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,56
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Еріту қуаты, Вт - 3352
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 3
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 7,6
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 3000x1200x1100
Брутто, кг артық емес - 300+130 (қондырма)
Салқындату сыйымдылығы, Вт - 1120
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Биіктігі | 1100 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
