Жұмыс температурасының диапазоны, °C -18 жоғары емес
Габариттік өлшемдері, мм - 1440х675х2055
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2055
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - конденсатты буландыру жүйесі бар қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде
Термостат - эл.блок
Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН+
Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЕНГ+
Сөре өлшемі, мм - 530x450
Сөрелер саны - 10
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/сағ 12-ден артық емес
Тұтынылатын қуат, кВТ 0,55/0,4 артық емес
Gastronorm стандарты - GN 1/1+GN 2/4
Таза салмағы, кг - 180
Габариттік өлшемдері, мм - 1440х675х2055
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2055
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - конденсатты буландыру жүйесі бар қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде
Термостат - эл.блок
Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН+
Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЕНГ+
Сөре өлшемі, мм - 530x450
Сөрелер саны - 10
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/сағ 12-ден артық емес
Тұтынылатын қуат, кВТ 0,55/0,4 артық емес
Gastronorm стандарты - GN 1/1+GN 2/4
Таза салмағы, кг - 180
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Балмұздаққа арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Минималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 675 мм |
| Ені | 1440 мм |
| Биіктігі | 2055 мм |
| Салмақ | 180 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 737 000 ₸




