Екі есікті тоңазытқыш
Сусындарды, суды және азық-түлікті сақтауға және сатуға арналған.
Көлемі: 1360 л.
Сипаттамалары:
- Сыртқы (Ш/г/Е), мм 1225 x 750* x 2130
- Артқы шектегішті қоса алғанда (35 мм шығыңқы)
- Ішкі (Ш/Г/В), мм 1145 x 630 x 1925
- Таза салмағы, кг 194
- Алып жатқан ауданы, м 21,04
- Сөрелер саны 5
- Сөренің алдыңғы қатарындағы тауар бірліктерінің саны 17
- Сөре өлшемі (Ш/Г), мм 1130 x 570
- Сыртқы корпус Мырышталған болат / ақ
- Ішкі корпус Мырышталған болат / ақ
- Есік Шыны / пластик / қара
- Сөрелер Полиэтиленмен қапталған болат / ақ
- Хладагент R290
- Кернеу, В220–240
- Ток жиілігі, Гц 50
- ПЭТ бөтелкелер, 500 мл 822
- Алюминий банкалар, 330 мл 1644
- Көлемі, л 1360
- Еурофурадағы саны, дана 30
- 40 футтық контейнердегі саны, дана 24
- Сол және оң жақтағы тік жарықдиодты жарықтандыру
- Электрондық термостат
- 5 стандартты сөре
- 3 ролик / 3 қозғалмайтын аяқ / 3 реттелетін аяқ
- Есікті өздігінен жабу
- IP24
- Бүйірлік стикерлер және шыныдағы стикер
- Баға ұстаушылар
- Көрінетін электрондық контроллер
- Артқы жарық қосқышы
- Компрессордың ажыратқышы
- Тығыздығы жоғары сөрелер
- Шеткі құлып
- Электромагниттік құлып
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Frigoglass Eurasia |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 1360 л |
| Корпустың түсі | Көк |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | бір камералы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2130 мм |
| Ені | 1225 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Салмақ | 194 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 825 000 ₸



