Жұмыс температурасының диапазоны, °C +1...+10
Габариттік өлшемдері, мм - 690х660х2015
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2015
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - автоматты, конденсатты буландыру жүйесімен
Термостат - эл.блок
Сөре өлшемі, мм - 530x450
Сөрелер саны - 5
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/сағ 3-тен артық емес
Тұтынылатын қуат, кВТ - 0,35
Gastronorm стандарты - GN 1/1+GN 2/4
Таза салмағы, кг - 105
Габариттік өлшемдері, мм - 690х660х2015
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2015
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - автоматты, конденсатты буландыру жүйесімен
Термостат - эл.блок
Сөре өлшемі, мм - 530x450
Сөрелер саны - 5
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/сағ 3-тен артық емес
Тұтынылатын қуат, кВТ - 0,35
Gastronorm стандарты - GN 1/1+GN 2/4
Таза салмағы, кг - 105
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін |
| Секциялар саны | 5 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 690 мм |
| Ені | 660 мм |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Салмақ | 105 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
