Жұмыс температурасының диапазоны, °C -5...+5
Габариттік өлшемдері, мм - 1420х880х2200
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2200
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - конденсатты буландыру жүйесі бар қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде
Термостат - эл.блок
Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЕНГ+
Сөре өлшемі, мм - 530x650
Сөрелер саны - 10
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/чне 8-ден астам
Тұтынылатын қуат, кВТ 0,55/0,33 артық емес
Gastronorm стандарты - GN 2/1
Таза салмағы, кг - 200
Габариттік өлшемдері, мм - 1420х880х2200
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2200
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - конденсатты буландыру жүйесі бар қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде
Термостат - эл.блок
Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЕНГ+
Сөре өлшемі, мм - 530x650
Сөрелер саны - 10
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/чне 8-ден астам
Тұтынылатын қуат, кВТ 0,55/0,33 артық емес
Gastronorm стандарты - GN 2/1
Таза салмағы, кг - 200
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Секциялар саны | 6 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Ені | 1420 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Салмақ | 200 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
