Маркасы - ШХ
Салқындатылатын көлемнің температурасы, °C - 0...+7 / -13
Суықпен қамтамасыз ету - Кіріктірілген
Өлшемдері (ДХХВ) - 750x750x1870
Компрессор - Secop / Embraco / Tecumseh
Бақылаушы - Carel / Danfoss
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 1870 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
