Маркасы - ШХ
Салқындатылатын көлемнің температурасы, °C - -6...+6
Суықпен қамтамасыз ету - Кіріктірілген
Өлшемдері (ДХХВ) - 560x600x1070
Компрессор - Secop / Embraco / Tecumseh
Бақылаушы - Carel / Danfoss
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1070 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 457 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
