Бренд - Капри
Салқындатылатын көлемнің температурасы, °C - 0...+7
Суықпен қамтамасыз ету - Кіріктірілген
Өлшемдері (ДХХВ) - 1200x735x2030
Компрессор - Secop / Embraco / Tecumseh
Бақылаушы - Carel / Danfoss
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 735 мм |
| Биіктігі | 2030 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 957 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
