Бренд - Капри
Салқындатылатын көлемнің температурасы, °C - +7...+15
Өлшемдері (ДХХВ) - 660x695x2110
Компрессор - Secop / Embraco / Tecumseh
Бақылаушы - Carel / Danfoss
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 2110 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 574 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
