Бренд - Капри
Салқындатылатын көлемнің температурасы, °C - 0...+7
Суықпен қамтамасыз ету - Кіріктірілген
Өлшемдері (ДХХВ) - 660x695x2110
Компрессор - Secop / Embraco / Tecumseh
Бақылаушы - Carel / Danfoss
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Секциялар саны | 5 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Биіктігі | 2110 мм |
| Салмақ | 115 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 479 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
