Бренд - Капри
Салқындатылатын көлемнің температурасы, °C - -18...-12
Суықпен қамтамасыз ету - Кіріктірілген
Өлшемдері (ДХХВ) - 1635x730x2100
Компрессор - Secop / Embraco / Tecumseh
Бақылаушы - Carel / Danfoss
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1635 мм |
| Ені | 730 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 230 000 ₸



