Бренд - Капри
Салқындатылатын көлемнің температурасы, °C - 0...+7
Суықпен қамтамасыз ету - Кіріктірілген
Өлшемдері (ДХХВ) - 795x795x2090
Компрессор - Secop / Embraco / Tecumseh
Бақылаушы - Carel / Danfoss
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 795 мм |
| Ені | 795 мм |
| Биіктігі | 2090 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 627 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
