Габариттік өлшемдер
Сыртқы (Ш/г/Е), мм 899 x 425 x 412
Ішкі (Ш/Г/В), мм 766 x 215 x 291
Таза салмағы, кг 38
Алып жатқан ауданы, м 20,38
Сөрелер
Сөрелер саны жоқ
Сөренің алдыңғы қатарындағы тауар бірліктерінің саны (500 мл банкалар) 11
Материалдар / түс
Сыртқы корпусы Металл / сұр
Ішкі корпус Металл / ақ
Есік Шыны / пластик / сұр
ХладагентR600a
Электрлік сипаттамалары
Кернеу, В 220-240
Ток жиілігі, Гц 50
Сыйымдылығы
ПЭТ бөтелкелер, 500 мл 25
Алюминий банкалар, 330 мл 50
Көлемі, л 46
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Frigoglass Eurasia |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 46 л |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | бір камералы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 412 мм |
| Ені | 899 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Салмақ | 38 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

![Бар тоңазытқыш Bar-45 [R600a]](https://images.satu.kz/215231441_w640_h640_bar-tonazytqysh-bar-45.jpg)
Жіберу 04 мамыр 2026![Бар тоңазытқыш Bar-45 [R600a]](https://images.satu.kz/215231441_bar-tonazytqysh-bar-45.jpg)
