Габариттік өлшемдер
Сыртқы (Ш/г/Е), мм 295 x 345 x 563
Ішкі (Ш/Г/В), мм 230 x 250 x 310
Таза салмағы, кг 17
Алып жатқан ауданы, м 20,1
Сөрелер
Сөрелер саны 1
Сөренің алдыңғы қатарындағы тауар бірліктерінің саны (банкалар 330 мл) 3
Сөре өлшемі (Ш/Г), мм 222 x 190
Материалдар / түс
Сыртқы корпусы Металл / сұр
Ішкі корпус Пластик / сұр
Есік Шыны / алюминий жақтау/ сұр күміс
Сөрелер Ұнтақ бояумен қапталған металл / сұр
ХладагентR600a
Электрлік сипаттамалары
Кернеу, В220–240
Ток жиілігі, Гц 50
Сыйымдылығы
ПЭТ бөтелкелер, 500 мл9
Алюминий банкалар, 330 мл18
Көлемі, л18
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Frigoglass Eurasia |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 18 л |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тоңазытқыш типі | бір камералы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 563 мм |
| Ені | 295 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Салмақ | 17 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
