Габариттік өлшемдер
Сыртқы (Ш/г/Е), мм 430 x 382 x 635
Ішкі (Ш/Г/В), мм 350 x 260 x 525
Таза салмағы, кг 18
Алып жатқан ауданы, м 20,16
Сөрелер
Сөрелер саны 1
Сөренің алдыңғы қатарындағы тауар бірліктерінің саны (330 мл банкалар) 5
Сөре өлшемі (Ш/Г), мм 350 x 206
Материалдар / түс
Сыртқы корпусы Металл / ақ
Ішкі корпус Пластик / ақ
Есік Шыны / пластик / қара
Сөрелер Полиэтиленмен қапталған болат / ақ
ХладагентR600a
Электрлік сипаттамалары
Кернеу, В220–240
Ток жиілігі, Гц 50
Сыйымдылығы
ПЭТ бөтелкелер, 500 мл25
Алюминий банкалар, 330 мл50
Көлемі, л35
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Frigoglass Eurasia |
| Камералар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 35 л |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 635 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 382 мм |
| Салмақ | 18 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

![Flex 35 Tall бар тоңазытқышы [R600a]](https://images.satu.kz/215231402_w640_h640_flex-35-tall.jpg)
Жіберу 04 мамыр 2026![Flex 35 Tall бар тоңазытқышы [R600a]](https://images.satu.kz/215231402_flex-35-tall.jpg)
