Ылғалдандыру функциясы бар конвекциялық пеш GG43M0HX0S (бу түзумен)
327 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:GG43M00X0S
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
GG43M00X0S – жоғары практикалық және пайдаланудың қарапайымдылығы қажет болатын фастфуд асханаларында жұмыс істеуге арналған ықшам кәсіби конвекциялық пеш. Пеш нан өнімдері мен гастрономиялық өнімдердің тамаша сапасын қамтамасыз етеді. Наубайханаларда, кафелерде, бар-снэк-барларда және шағын базарларда және басқа да шағын сауда орындарында пайдалануға жарамды.
Басқарудың қарапайымдылығы және техникалық қызмет көрсетудің төмен құны GG43M00X0S – механикалық басқарудың негізгі артықшылықтарын өнімнің термиялық өңдеуін сөзсіз бақылауды қажет ететіндер бағалайды. Пеш қозғалысы төмен кәсіпорындар үшін жарамды
| Деңгейлер саны | 4 науа 460х340 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.1 кВт |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 674 мм |
| Жалпы ені | 560 мм |
| Жалпы биіктігі | 530 мм |
| Салмақ | 28 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 327 000 ₸



