Грильі бар мультифункционалды конвекциялық пеш + ылғалдандыру функциясы GG43M0HXGS (буланумен)
571 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:GG43M0HXGS
Жіберу 04 мамыр 2026- +7 (708) 233-38-65Менеджер
GG43M0HXGS – жоғары практикалық және пайдаланудың қарапайымдылығы қажет болатын фастфуд асханаларында жұмыс істеуге арналған кәсіби конвекциялық пеш. Пеш нан өнімдері мен гастрономиялық өнімдердің тамаша сапасын қамтамасыз етеді – бумен ылғалдандыру жүйесінің арқасында ыдыс-аяқтар дәмін сақтайды және салмағын жоғалтпайды. Наубайханаларда, қонақүйлерде, супермаркеттерде, кафелерде, бар-асханаларда және шағын базарларда пайдалануға жарамды. Орталық сумен жабдықтауға қосылусыз пайдалануға болады.
GG43M0HXGS басқарудың қарапайымдылығы және техникалық қызмет көрсетудің төмен құны – механикалық басқарудың негізгі артықшылықтарын өнімнің термиялық өңдеуін сөзсіз бақылауды қажет ететіндер бағалайды. Пеш қозғалысы төмен кәсіпорындар үшін жарамды.
| Деңгейлер саны | 4 науа 460х340 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 674 мм |
| Жалпы ені | 560 мм |
| Жалпы биіктігі | 575 мм |
| Салмақ | 28 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 571 000 ₸



