Сандық басқарылатын конвекциялық пеш + ылғалдандыру функциясы GG43DIHX0S (булану арқылы)
684 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:GG43DIHX0S
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
GG43DIHX0S – жоғары практикалық және пайдаланудың қарапайымдылығы қажет болатын фастфуд асханаларында жұмыс істеуге арналған кәсіби конвекциялық пеш. Пеш нан өнімдері мен гастрономиялық өнімдердің тамаша сапасын қамтамасыз етеді – бумен ылғалдандыру жүйесінің арқасында ыдыс-аяқтар дәмін сақтайды және салмағын жоғалтпайды. Наубайханаларда, қонақүйлерде, супермаркеттерде, кафелерде, бар-асханаларда және шағын базарларда пайдалануға жарамды. Орталық сумен жабдықтауға қосылусыз пайдалануға болады.
GG43DIHX0S электронды басқаруы қызметкерлердің асүйлердегі жұмысының тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі жабдықты орнату қателерін жояды және ақауларды азайтады.
GG43DIHX0S электронды басқаруы қызметкерлердің асүйлердегі жұмысының тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі жабдықты орнату қателерін жояды және ақауларды азайтады.
| Деңгейлер саны | 4 науа EN460х340 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.2 кВт |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 674 мм |
| Жалпы ені | 560 мм |
| Жалпы биіктігі | 530 мм |
| Салмақ | 28 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 684 000 ₸



