Сандық басқарылатын конвекциялық пеш + GG4DIHS ылғалдандыру функциясы (булану арқылы)
899 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:GG4DIHS
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
GG4DIHS – жоғары практикалық және пайдаланудың қарапайымдылығы қажет болатын фастфуд асханаларында жұмыс істеуге арналған кәсіби конвекциялық пеш. Пеш нан өнімдері мен гастрономиялық өнімдердің тамаша сапасын қамтамасыз етеді – бумен ылғалдандыру жүйесінің арқасында ыдыс-аяқтар дәмін сақтайды және салмағын жоғалтпайды. Наубайханаларда, қонақүйлерде, супермаркеттерде, кафелерде, бар-асханаларда және шағын базарларда пайдалануға жарамды. Орталық сумен жабдықтауға қосылусыз пайдалануға болады.
GG4DIHS электрондық басқаруы қызметкерлердің асүйлердегі жұмысының тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі жабдықты орнату қателерін жояды және ақауларды азайтады.
GG4DIHS электрондық басқаруы қызметкерлердің асүйлердегі жұмысының тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі жабдықты орнату қателерін жояды және ақауларды азайтады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.7 кВт |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 749 мм |
| Жалпы ені | 750 мм |
| Жалпы биіктігі | 553 мм |
| Салмақ | 45 кг |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 899 000 ₸



