Біріктіретін болсақ: технология, сенімділік және дизайн – PUSKIN PS812M шкафы мінсіз тексеру үшін қажетті температура мен ылғалдылықты дәл бақылауды қамтамасыз етеді. Сенімді және қарапайым басқару элементтері тіпті күрделі дайындамалар үшін де тамаша нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Дәлелдеу сумен жабдықтау жүйесіне қосылуды қажет етпейді. PS812M пештің комбайнына арналған тіреуіш ретінде пайдаланылуы мүмкін, бұл ас үйдегі орынды үнемдейді.
Дәлелдеу сумен жабдықтау жүйесіне қосылуды қажет етпейді. PS812M пештің комбайнына арналған тіреуіш ретінде пайдаланылуы мүмкін, бұл ас үйдегі орынды үнемдейді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.6 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сыйымдылық форматы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Ені | 865 мм |
| Биіктігі | 705 мм |
| Салмақ | 46 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 659 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
