Біріктіретін болсақ: технология, сенімділік және дизайн – PUSKIN PS78M шкафы мінсіз тексеру үшін қажетті температура мен ылғалдылықты дәл бақылауды қамтамасыз етеді. Сенімді және қарапайым басқару элементтері тіпті күрделі дайындамалар үшін де тамаша нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Дәлелдеу сумен жабдықтау жүйесіне қосылуды қажет етпейді. PS78M конвекциялық пештің тірегі ретінде пайдаланылуы мүмкін, бұл ас үйдегі орынды үнемдейді.
Дәлелдеу сумен жабдықтау жүйесіне қосылуды қажет етпейді. PS78M конвекциялық пештің тірегі ретінде пайдаланылуы мүмкін, бұл ас үйдегі орынды үнемдейді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.6 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сыйымдылық форматы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 775 мм |
| Биіктігі | 865 мм |
| Салмақ | 35 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 604 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
