Біріктіретін болсақ: технология, сенімділік және дизайн – PUSKIN PS68D шкафы температураны, ылғалдылықты және тексеру уақытын дәл бақылауды қамтамасыз етеді. Сандық панель жұмыс параметрлерін дәл баптауға және тіпті күрделі дайындамалар үшін де нан-тоқаш өнімдерінің мінсіз тексерілуін алуға мүмкіндік береді.
Дәлелдеу сумен жабдықтау жүйесіне қосылады, бұл ваннаны сумен толтыру үшін қол еңбегін болдырмайды. PS68D конвекциялық пештің тірегі ретінде пайдаланылуы мүмкін, бұл ас үйдегі орынды үнемдейді.
Дәлелдеу сумен жабдықтау жүйесіне қосылады, бұл ваннаны сумен толтыру үшін қол еңбегін болдырмайды. PS68D конвекциялық пештің тірегі ретінде пайдаланылуы мүмкін, бұл ас үйдегі орынды үнемдейді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сыйымдылық форматы | GN 2/3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 560 мм |
| Биіктігі | 865 мм |
| Салмақ | 26 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 435 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
