CC16M0L – кондитерлік цехтарда, наубайханаларда, мейрамханаларда, қонақүйлерде, супермаркеттерде, барларда және асханаларда пайдалануға арналған комбайн. ЧЕХОВТЫҢ кәсіби пеші жоғары сапалы нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камерадағы қайтымды желдеткіштердің арқасында кез келген өнім үшін оңтайлы температураға қол жеткізіледі.
Басқарудың қарапайымдылығы және CC16M0L техникалық қызмет көрсетудің төмен құны – механикалық басқарудың негізгі артықшылықтарын өнімнің термиялық өңдеуін сөзсіз бақылауды қажет ететіндер бағалайды. Пеш адам көп жүретін кәсіпорындар үшін жарамды.
Басқарудың қарапайымдылығы және CC16M0L техникалық қызмет көрсетудің төмен құны – механикалық басқарудың негізгі артықшылықтарын өнімнің термиялық өңдеуін сөзсіз бақылауды қажет ететіндер бағалайды. Пеш адам көп жүретін кәсіпорындар үшін жарамды.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 28.5 кВт |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 938 мм |
| Жалпы ені | 1091 мм |
| Жалпы биіктігі | 1900 мм |
| Салмақ | 250 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 139 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
