Radax CHEKHOV CC16DY0L конвекциялық пеш бағдарламаланатын және арба-шпилькамен
3 367 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CC16DY0L
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
CC16DY0L – кондитерлік цехтарда, наубайханаларда, мейрамханаларда, қонақүйлерде, супермаркеттерде, барларда және асханаларда пайдалануға арналған комбайн. ЧЕХОВТЫҢ кәсіби пеші жоғары сапалы нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камерадағы қайтымды желдеткіштердің арқасында кез келген өнім үшін оңтайлы температураға қол жеткізіледі.
CC16DY0L электрондық басқаруы жоғары пайдалану мүмкіндігі бар кәсіпорындарда жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі персоналдың жабдықты орнатудағы қателіктерін жояды және ақаулар санын азайтады.
CC16DY0L электрондық басқаруы жоғары пайдалану мүмкіндігі бар кәсіпорындарда жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі персоналдың жабдықты орнатудағы қателіктерін жояды және ақаулар санын азайтады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 28.5 кВт |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 938 мм |
| Жалпы ені | 1091 мм |
| Жалпы биіктігі | 1900 мм |
| Салмақ | 250 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 367 000 ₸



