

Конвекциялық пеш Radax CHEKHOV CC10DGDL қолмен жуу + душ
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CC10DGDL
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
X-CLOUD цифрлық технологиясы:
- Online режимінде өндірістік процестерді бақылауға және штаттан тыс жағдайлар мен бұзылулардың туындауының алдын алуға болады
- Жабдықты қашықтықтан диагностикалауды жүргізу
- Wi-fi желісі және USB порты арқылы деректермен жұмыс істеу
- желдеткіштердің 5 жылдамдығы
- LCD-экрандағы мультитаймер
- Press&Go функциясы тағамдарды дайындауға арналған ең сұранысқа ие 6 рецептті пайдалануға мүмкіндік береді.
- CC желісінің үлгілеріндегі дәлелдеу функциясы нан-тоқаш өнімдерін бір көлемде дәйекті түрде тексеруге және пісіруге мүмкіндік береді
- Online режимінде өндірістік процестерді бақылауға және штаттан тыс жағдайлар мен бұзылулардың туындауының алдын алуға болады
- Жабдықты қашықтықтан диагностикалауды жүргізу
- Wi-fi желісі және USB порты арқылы деректермен жұмыс істеу
- желдеткіштердің 5 жылдамдығы
- LCD-экрандағы мультитаймер
- Press&Go функциясы тағамдарды дайындауға арналған ең сұранысқа ие 6 рецептті пайдалануға мүмкіндік береді.
- CC желісінің үлгілеріндегі дәлелдеу функциясы нан-тоқаш өнімдерін бір көлемде дәйекті түрде тексеруге және пісіруге мүмкіндік береді
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.7 кВт |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 826 мм |
| Жалпы ені | 867 мм |
| Жалпы биіктігі | 1268 мм |
| Салмақ | 131 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



