TR06DYCL – кәсіби асүйлерге арналған жаңа буынның ықшам бу комбайны. Turgenev комбайндарының желісі жабдықтың жұмыс сапасы ғана емес, сонымен қатар ықшамдылығы да маңызды жерде жасалған. Пеш өнімділігі жоғары және көп функциялы жабдықты қажет ететін шағын асүйлерде таптырмас көмекші болады.
TR06DYCL электрондық басқаруы персоналдың жұмысын айтарлықтай жеңілдетуге мүмкіндік береді. Көлік жуу мүмкіндігімен пеш қызметкерлердің уақытын алмай-ақ әрқашан таза болады, ал рецепттерді бағдарламалау жүйесі орнату қателерін жояды.
TR06DYCL электрондық басқаруы персоналдың жұмысын айтарлықтай жеңілдетуге мүмкіндік береді. Көлік жуу мүмкіндігімен пеш қызметкерлердің уақытын алмай-ақ әрқашан таза болады, ал рецепттерді бағдарламалау жүйесі орнату қателерін жояды.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.3 кВт |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 915 мм |
| Жалпы ені | 532 мм |
| Жалпы биіктігі | 748 мм |
| Салмақ | 72 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 40 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 23 маусым 2026
