TL12M0L – қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына, супермаркеттерге, қонақүйлерге, азық-түлік дүкендеріне және т.б. арналған комбайн. Ең алдымен, кәсіби пеш гастрономиялық тағамдарды дайындауға арналған, бірақ кең функционалдық мүмкіндіктерінің арқасында тағамды дайындаудың кез келген технологиялық процесіне жарамды.
Басқарудың қарапайымдылығы және техникалық қызмет көрсетудің төмен құны TL12M0L – механикалық басқарудың негізгі артықшылықтарын өнімнің термиялық өңдеуін сөзсіз бақылауды қажет ететіндер бағалайды. Пеш адам көп жүретін кәсіпорындар үшін жарамды.
Басқарудың қарапайымдылығы және техникалық қызмет көрсетудің төмен құны TL12M0L – механикалық басқарудың негізгі артықшылықтарын өнімнің термиялық өңдеуін сөзсіз бақылауды қажет ететіндер бағалайды. Пеш адам көп жүретін кәсіпорындар үшін жарамды.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.7 кВт |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 826 мм |
| Жалпы ені | 867 мм |
| Жалпы биіктігі | 1268 мм |
| Салмақ | 131 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 741 000 ₸




