Radax TOLSTOY TL05DYCL өздігінен тазаланатын және бағдарламаланатын бу комбайны
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TL05DYCL
Жіберу 23 маусым 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
TL05DYCL – қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына, супермаркеттерге, қонақүйлерге, азық-түлік дүкендеріне және т.б. арналған комбайн. Ең алдымен, кәсіби пеш гастрономиялық тағамдарды дайындауға арналған, бірақ кең функционалдық мүмкіндіктерінің арқасында тағамды дайындаудың кез келген технологиялық процесіне жарамды.
TL05DYCL электрондық басқаруы жүктемесі жоғары кәсіпорындарда жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Өзін-өзі тазалау жүйесінің арқасында пеш қызметкерлердің қымбат уақытын қажет етпей, әрқашан жарқырап тұрады, ал рецепттерді бағдарламалау жүйесі орнату қателерін жояды.
TL05DYCL электрондық басқаруы жүктемесі жоғары кәсіпорындарда жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Өзін-өзі тазалау жүйесінің арқасында пеш қызметкерлердің қымбат уақытын қажет етпей, әрқашан жарқырап тұрады, ал рецепттерді бағдарламалау жүйесі орнату қателерін жояды.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.5 кВт |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 826 мм |
| Жалпы ені | 867 мм |
| Жалпы биіктігі | 772 мм |
| Салмақ | 78 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



