TL07DY0L – қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына, супермаркеттерге, қонақүйлерге, азық-түлік дүкендеріне және т.б. арналған комбайн. Ең алдымен, кәсіби пеш гастрономиялық тағамдарды дайындауға арналған, бірақ кең функционалдық мүмкіндіктерінің арқасында тағамды дайындаудың кез келген технологиялық процесіне жарамды.
TL07DY0L электрондық басқаруы жоғары пайдалану мүмкіндігі бар кәсіпорындарда жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі персоналдың жабдықты орнатудағы қателіктерін жояды және ақаулар санын азайтады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.5 кВт |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 826 мм |
| Жалпы ені | 867 мм |
| Жалпы биіктігі | 932 мм |
| Салмақ | 98 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




