Radax TOLSTOY TL20DY0L бу комбайны бағдарламалаумен және шаш қыстырғыш арбамен
3 994 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TL20DY0L
Жіберу 23 маусым 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
TL20DY0L – қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына, супермаркеттерге, қонақүйлерге, азық-түлік дүкендеріне және т.б. арналған комбайн. Ең алдымен, кәсіби пеш гастрономиялық тағамдарды дайындауға арналған, бірақ кең функционалдық мүмкіндіктерінің арқасында тағамды дайындаудың кез келген технологиялық процесіне жарамды.
TL20DY0L электронды басқару мүмкіндігі жоғары кәсіпорындарда жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі персоналдың жабдықты орнатудағы қателіктерін жояды және ақаулар санын азайтады.
TL20DY0L электронды басқару мүмкіндігі жоғары кәсіпорындарда жұмысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Рецепттерді бағдарламалау жүйесі персоналдың жабдықты орнатудағы қателіктерін жояды және ақаулар санын азайтады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 28.6 кВт |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 938 мм |
| Жалпы ені | 1051 мм |
| Жалпы биіктігі | 1900 мм |
| Салмақ | 250 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 994 000 ₸



