- 5 жылдамдық желдеткіштер
- Online режимінде өндірістік процестерді бақылауға және штаттан тыс жағдайлар мен бұзылулардың туындауының алдын алуға болады
- Жабдықты қашықтықтан диагностикалауды жүргізу
- Wi-fi желісі және USB порты арқылы деректермен жұмыс істеу
- LCD-экрандағы мультитаймер
- Функция Press&Go пайдалануға мүмкіндік береді ең көп сұранысқа ие 6 рецепт тағамдарды дайындау.
- Online режимінде өндірістік процестерді бақылауға және штаттан тыс жағдайлар мен бұзылулардың туындауының алдын алуға болады
- Жабдықты қашықтықтан диагностикалауды жүргізу
- Wi-fi желісі және USB порты арқылы деректермен жұмыс істеу
- LCD-экрандағы мультитаймер
- Функция Press&Go пайдалануға мүмкіндік береді ең көп сұранысқа ие 6 рецепт тағамдарды дайындау.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.7 кВт |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 867 мм |
| Жалпы ені | 826 мм |
| Жалпы биіктігі | 1268 мм |
| Салмақ | 131 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 109 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
