Мұздатқыш бонета
Тікелей жылжымалы әйнектері бар "F" сериялы кеудеге арналған мұздатқыштар өнімді сатудың, көрсетудің және сақтаудың ыңғайлылығын біріктіреді. Кеуде қуысының дизайны кез келген жағынан өнімдерге оңай және жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді, қызмет көрсету түрі бар дүкендерде — есептегіш арқылы тиімді пайдалануға мүмкіндік береді. Түрлі түстер палитрасы заманауи дизайнды тамаша толықтырады. Бұйымды пайдалану оңай және ұзақ қызмет мерзіміне есептелген.
Тәждің түрлі-түсті орындалуы:
Стандартты нұсқада кеудеге арналған мұздатқыштың тәжі сұр түсте жасалады. Тәждің түсі басқа сандықтарды жасау мүмкіндігі мен шарттары әрі қарай талқыланады.
Сипаттамалары:
- Түпнұсқа Danfoss/Aspera қуатты үнемдейтін компрессор үлкен қуат резервімен және желідегі кернеудің жоғарылауынан сенімді қорғаныспен
- Конструкцияда беттік конденсаторы (skin condenser) бар тоңазытқыш контурының ең прогрессивті схемасы қолданылған.
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R134a
- Кеуде қуысының корпусы полиуретанды көбік жылу оқшаулағышы бар мырышталған болаттан жасалған. Ішкі қаптамасы буклирленген алюминийден жасалған
- Кеуденің жоғары тиеу желісі (680 мм)
- Жылулық сәулеленуді көрсететін жібек экранды басып шығару арқылы төмен эмиссиялық шыңдалған шынылар пайдаланылады
- Шыны жиектері соққыға төзімді, аязға төзімді ABS ультракүлгін сәулелеріне төзімді пластиктен жасалған
- "Тәждің" буындары жоқ, сондықтан ол ұзақ уақыт жұмыс істегеннен кейін де керемет көріністі сақтайды
- Жетілдірілген бекіту конструкциясы бар пластиктен жасалған эргономикалық тұтқа
- Арматураланған мойынтірегі бар роликті дөңгелектер (Ø - 50 мм) 60 кг көтере алады. әрқайсысы. Жабын еденде қара із қалдырмайтын арнайы резеңкеден жасалған
- Лари климаттық класы 4+ (ылғалдылығы 65%-ға дейін), қуатты компрессоры мен алдын ала конденсаторы бар. Оларды жазғы дәмханаларда, лареч типті дүкендерде, азық-түлік базарларында пайдалануға болады
Жинақтау:
- Құлып
- Роликті тіректер
Опциялар:
- Брендті кеуденің корпусына салу
- Кез келген түстегі кеуденің "тәжі"
- Себеттер : 560х220х310 мм
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 572
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Таза салмағы, кг 79
- Температуралық режим -18...-25С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +32 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Себеттер 7
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 5,54
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Италфрост |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Материал | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1657 мм |
| Биіктігі | 662 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Салмақ | 79 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 572 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



