Лар-бонета Rondo 2500 R290, контроллермен, сұр антрацит жарықтандырумен
540 396 ₸
Көтерме бағаны көрсету- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Кеудеге арналған мұздатқыш-бонета
Retail сегменті үшін арнайы Italfrost мамандары сандықтардың жаңа желісін - Rondo бонеттерін әзірледі. Оңтайландырылған бонет конструкциясы сауда жабдықтарының жоғары сапасын қамтамасыз етеді — супермаркеттер мен экспресс форматтағы дүкендердің сауда алаңдарында жол жүру мүмкіндігі жоғары жағдайларда сенімді жұмысты қамтамасыз етеді. Осылайша, тұрақты жоғары сапа мен функционалдылықпен Italfrost кеуде бонеттері одан да қолжетімді болды.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 1041
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 2500*858*870
- Таза салмағы, кг 155
- Брутто салмағы, кг 140
- Температуралық режим -18...-24 С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +32 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 220/50
- Қуаты, Вт 362
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 6.2
Артықшылықтары:
- Желіде және аралда қондыру мүмкіндігі
- Корпусты кез келген RAL түсіне бояу
- Өз класындағы энергия тұтынудың үздік көрсеткіштері
- Қолжетімді баға
- Италфросттың стандартты ларей-бонет ассортиментімен толық үйлесімділік
- Мультитемпературалық орындау
- Қосымша аксессуарлардың кең тізімі
- 0,8 мм мырышталған болаттан жасалған сыртқы корпус
- Ішкі корпус – буклирленген алюминий
- Буландырғыш – skin-типті, алюминий
- Қосымша мыс динамикалық алдын ала конденсатор
- Энергияны үнемдейтін компрессор – EMBRACO
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rondo |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | -24 град. |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды қуат тұтыну | 368 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 858 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Салмақ | 155 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1040 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 540 396 ₸



