Мұздатқыш бонета
Тік шыны перделері бар бонета тауарды тұтынушыға ең жақсы түрде көрсетуге мүмкіндік береді. Қақпақтың тығыз орналасуы электр энергиясының аз шығынымен белгіленген температуралық режимді сақтауға мүмкіндік береді.
Камераның көлемі — 1210 л, сауда нүктелеріне де, желілік дүкендерге де жақсы сәйкес келеді. Бонета өндірісінде қосымша коррозияға қарсы жабыны бар берік мырышталған болат және SKIN типті буландырғыш пайдаланылды.
Әйнектің мөлдірлігі мен беріктігіне ерекше назар аударылады. 16 себет тауарды сатып алушыға барынша толық көрсете отырып, жоғарғы қабатта орналастыруға мүмкіндік береді. Қалауы бойынша бонеттерге құлып немесе ішкі жарығы бар арнайы конструкция орнатылуы мүмкін. Бонетаның энергия үнемділік сыныбы — А.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 1210
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 250*86*82
- Таза салмағы, кг 148
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 265*105*90
- Брутто салмағы, кг 181
- Температуралық режим -18...-25С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +32 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 60
- Себеттер 16
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 500
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 5
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды қуат тұтыну | 500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2500 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Салмақ | 148 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1210 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




