Мұздатқыш камера
Кеудеге арналған керемет мұздатқыш бос металл қақпақпен. Мұздатылған өнімдерді өндірісте, дүкендердің, қоғамдық тамақтандыру орындарының қосалқы және қойма аумақтарында сақтауға өте ыңғайлы. Қоймалық мұздатқыш ретінде жарамды.
Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы 60 мм және энергия тұтыну класы А электр энергиясын тұтынуды азайтуға кепілдік береді. Біз бұған сенімді компрессорлық жабдықты және арнайы буландырғышты орнату арқылы қол жеткіздік. Нәтижесінде Frostor F350S кеудеге арналған мұздатқыш көлемі 310 литр ең аз электр энергиясын тұтынады.
Біздің барлық кеудеміз сертификатталған EAC стандарттары бойынша
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі металл қақпақ
- Салқындатылатын көлем (л) 310
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 100*60*84
- Таза салмағы, кг 53
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 103*65*89
- Брутто салмағы, кг 61,5
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 60
- Себеттер 1
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 140
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 1.7
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 53 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 1 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 1.7 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 1 |
| Жалпы көлем | 310 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 345 000 ₸






