Мұздатқыш камера
Тік шыны перделері бар шағын кеудеге арналған мұздатқыш, көлемімен 240 литр және еуропалық А деңгейіндегі энергия тиімділігі.
Кеуде қуысы -18-ден -22-ге дейінгі температуралық режимде жұмыс істейді0Бірге, жартылай фабрикаттардан балмұздаққа дейін кез келген өнімдердің қауіпсіз мұздатылуын және сақталуын қамтамасыз етеді.
Жақсартылған буландырғыш, жарықдиодты жарықтандыру мүмкіндігі, жинақтағы себеттер және бүйір қабырғаларының 3 түрлі түсі кеуде қуысын жасайды FG 250 C кез келген көлемдегі дүкенге арналған әмбебап өнімді сақтау құралы.
Кеуде қуысының жұмысын компанияның сенімді компрессоры қамтамасыз етеді Secop.
Қалауыңыз бойынша субтропикалық климатқа сай кеудені жасауға болады.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 240
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 80*60*86
- Таза салмағы, кг 47.5
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 83*65*90
- Брутто салмағы, кг 58
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 2
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 140
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 1.7
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 47.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 1.7 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 2 |
| Жалпы көлем | 240 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 319 000 ₸



