Мұздатқыш камера
Назарларыңызға ұсынылған кеудеге арналған мұздатқыштың көптеген сөзсіз артықшылықтары бар, соның ішінде:
- Тікелей шыны перделер;
- Үш себет;
- Жоғары үнемділік – А сыныбы;
- Көлем ‒ 310 литр;
- Берік металл корпус;
- Тиімді баға.
Тік шыны перделері бар қақпақ себеттерге оңай қол жеткізуге кепілдік береді, ұсынылған өнім өте жақсы көрінеді. Модель үнемділігімен және жоғары сенімділігімен ерекшеленетін импорттық компрессормен жабдықталған. Берік металл корпус мұздатқыш ларюдің көпжылдық үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді.
Пайдалы көлем, пайдаланудың қарапайымдылығы, жоғары үнемділік және тиімді баға олар Gellar FG 350 C кеудеге арналған мұздатқышты өз класындағы ең сұранысқа ие мұздатқыштардың біріне айналдырады. Өзінің сипаттамалары бойынша ол ештеңе емес шетелдік аналогтардан кем түспейді, бұл ретте құны әлдеқайда арзан. Ұсынылған модельге тапсырысты дәл қазір рәсімдеуге болады!
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 310
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 100*60*86
- Таза салмағы, кг 54.5
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 103*65*90
- Брутто салмағы, кг 66,5
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 3
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 140
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 1.7
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 54.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 1.7 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 4 |
| Жалпы көлем | 310 л |
- Бағасы: 347 000 ₸



