Мұздатқыш камера
Кеудеге арналған сенімді мұздатқыш кез келген дүкен немесе стационарлық емес сауда нүктесі үшін. Мұздатылған өнімдердің көпшілігін сатуға жарамды. Осы кеудені әзірлеу барысында біз барлық нюанстарды ойластыруға тырыстық.
- Тікелей шыны перделер сатып алушы үшін ең жақсы шолуды қамтамасыз етеді.
- Энергия тұтыну класы А еуропалық нормаларға сәйкес келеді.
- Көлемі 380 литр көбірек өнімді орналастыруға мүмкіндік береді.
- Кеуде қуысы кәдімгі 220В желіге қосылады.
- Біз тек сенімді компрессорларды пайдаланамыз Secop.
Қақпақ перделеріндегі нығыздағыш сыртқы температура +30 дейін болған кезде температуралық режимнің белгіленген деңгейде сақталуын қамтамасыз етеді0 Б. Сондай-ақ, ішкі бөлікке қосымша жарықдиодты жарықтандыруға тапсырыс беруге болады.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі тік шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 380
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 120*60*86
- Таза салмағы, кг 62
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 123*65*90
- Брутто салмағы, кг 74,5
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 4
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 200
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Салмақ | 62 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 4 |
| Жалпы көлем | 380 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 381 000 ₸



