Мұздатқыш камера
Иілген шыны қақпағы бар кеудеге арналған мұздатқыш және орташа сыйымдылығы. Балмұздақ, жартылай фабрикаттар мен мұздатылған тағамдарды сатуға арналған жеке және желілік дүкендерде витриналарды қоюға арналған тамаша шешім. Қарама-қарсы элементтері бар шыны қақпақ көздің жауын алады және өнімдерді қарауға көмектеседі.
Кеудеге арналған мұздатқыш FG 575 E тек қана емес презентабельді орналастыруды қамтамасыз етеді, сонымен қатар мүмкіндік береді айтарлықтай үнемдеу, энергия тұтыну класына байланысты А. Көлемі 490 литр шағын және орта өнімдердің көпшілігі үшін жеткілікті сақтау орнын қамтамасыз етеді.
Барлық Gellar кеудесіне ендіруге болады жарықдиодты жарықтандыру.
Барлық кеудеге зауыттық кепілдік беріледі 1 жыл.
Сипаттамалары:
- Қақпақ түрі қисық шыны перделер
- Салқындатылатын көлем (л) 490
- Энергия тұтыну класы А
- ЕАС сертификаттау
- Өлшемдері (ЛхШхВ), см 141*65*86
- Таза салмағы, кг 73
- Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) 143*70*93
- Брутто салмағы, кг 89,5
- Температуралық режим -18...-22С
- Қоршаған ортаның максималды температурасы, C +30 дейін
- Салқындату агентінің түрі R 290 a
- Буландырғыш SKIN-түрі
- Корпус мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий
- Салқындату статикасының түрі
- Еріксіз жылымық
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм 65
- Себеттер 6
- Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц 230/50
- Қуаты, Вт 200
- Электр энергиясын тұтыну, кВТ 2
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1410 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Салмақ | 73 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Энергия тұтыну класы | A |
| Мұздатқыш камераны жібіту | қолмен |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | -22 бұршақ. |
| Қуатты тұтыну | 2 кВТ/жыл |
| Ендірілетін техника | Жоқ |
| Мұздатқыш камераның түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Мұздатқыштағы себеттер саны | 6 |
| Жалпы көлем | 490 л |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 489 000 ₸



